İndirim!

Bathmate Hydromax 3 ve duş askısı

 4.999,00

Stok kodu: hydromax 3 askılı Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Bathmate Hydromax 3 ve duş askısı

Hydromax 3 penis pompası ve duş askısı beraber gönderilir. Ürünün uluslar arası satış fiyatı 139,90 dolar + 29,90 dolar = 169,80 dolardır toplam ücreti’dir. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. 

Bathmate Hydromax 3 nedir?

ilk model Hydro 7’nin geliştirilmiş versiyonu olan Hydromax serisine ait,  en küçük boy penis pompasıdır. 2019 yılı itibarıyla yeni model olarak micro penis pompası sınıfında satışa sunulup, Hydromax 3 adını aldı.

bathmate hydromax penis pompası modelleri: Hydromax 3, 5, 7, 7 wide boy, 9.

Üreten ve Ürün sahibi: Dx Products Ltd. Ultramax Products Ltd.

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı, Türkiye dahil.

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Yeni model: 2019’dan itibaren #Hydromax3 olarak satışta olan micro penis pompası.

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Model boyu: En Küçük boy model. (Micro penis pumps)

Kimler için uygun: Penis boyu 9,92 cm (4 inch altı) altı olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3,5 cm altı olanlar için uygundur.

Fiyat: 139 dolar (kargo dahil, günlük kur üzerinden Türk lirası olarak hesaplanır.)

Küçük boy, geliştirilmiş model, su ile kullanılan penis pompası olup, hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydro serisiHydroxtreme serisi

Bathmate Hydromax kullanım:

15 dakikalık tek sefer yada ard arda 3 kere 5’er dakikalık seansla toplam 15 dakikayı tamamlayarak günlük seansınızı tamamlamış oluyorsunuz. Hydromax’ı çıkartmak için öncelikle oluşturulan emme gücünü serbest bırakmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için valfi popaya doğru bastırın (dikkat: ortadaki tuşa değil, tuşu çevreleyen valfe basınız!) Bu şekilde emme gücü ortadan kalkacak ve ürünü çıkartabileceksiniz. Hydro pompanızı temizlemeyi ve kurulamayı unutmayın.

Bathmate Hydromax uyarı:

Seansı tamamladıktan sonra valfe basarak ürünü çıkartın. Dikkat! orta kısımdaki siyah tuşa değil, onu çevreleyen valfe bastırın ve ayrıca valfi asla çevirmeyin çünkü bu mekanizmanın bozulmasına neden olur, yay yerinden oynadığı için mekanizmayı atar. Valfin çevrilmesini gerektirecek bir kullanım yoktur.

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi, 1 adet standart boy hydro pompa:

Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7

Hydromax serisi, 4 adet farklı boy penis pompası:

YENİ MODEL: Hydromax 3 (micro pump 2019’dan itibaren)

Hydromax X20 / Hydromax 5

Hydromax X30 / Hydromax 7

Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy

Hydromax X40 / Hydromax 9

Hydroxtreme serisi, 5 adet farklı boy penis pompası:

YENİ MODEL: Hydroxtreme 3 (micro pump 2019’dan itibaren)

Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5

Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7

Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy

Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9

Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11

 

Bathmate Fiyat güncellemesi hakkında: Bathmate penis pompaları İngiltere’den Dolar kuru ile ithal edilmekte olduğu için, fiyatlarımız zaman zaman güncel dolar kuruna göre güncellenmektedir. Ürün pahalı değildir çünkü son 7 yıldır 399 dolara satıyoruz.

güncel fiyat: Ürünün uluslar arası satış fiyatı 139,90 dolar + 29,90 dolar = 169,80 dolardır toplam ücreti’dir. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir.

1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. Kampanyalı satış fiyatıyla. ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 23,50 tl olarak fiyat haziran 2023 tarihinde güncellenmiştir. 3.734,15 tl

Etiketler: hydromax serisi,bathmate,hydromax,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası,hydromax penis pompası,hydromax Türkiye,Türkiye distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydromax5 #hydromax5 #hydromaxserisi #bathmate #hydromax #bathmatehydromaxx20 #hydromaxx20 #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydromaxpenispompası #hydromaxTürkiye #Türkiyedistribütörü

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bathmate Hydromax 3 ve duş askısı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir