BATHMATE SERİSİ HYDRO 7 PENİS POMPASI

Bathmate

Bathmate serisine ait 1 model var. Bathmate Hydro 7 modelinin tanıtım sayfasıdır.

KAPIDA NAKİT ÖDEME YAPARAK SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

Merhaba, “Muhammet Koçak” olarak ben, firmanın ve bu web sitesinin sahibiyim. Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarının satışını, resmi ve marka güvencesiyle, orijinal ve 2 yıl üretici garantisiyle yapıldığı web sitemize hoş geldiniz. Tanıtımlarımız yasalara uygundur, abartı ile ürün satmıyoruz. Sadece web sitelerimiz de değil, diğer tüm iletişim kanallarında dahi abartı ile ürün satışı yapmıyoruz. Vergi levhası, diğer belgelerimizi ve ilgili sözleşmeleri şeffaflık ilkemiz gereği “iletişim” sayfamızda yayınlıyoruz. Ürün ile ilgili aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Bathmate hercules isim ve görünüm Bathmate Hydro 7 olarak değişti.

Bathmate sulu penis pompasını icat ederek, Dünya’da patent ve marka tescilleri ile güvene almıştır. Hydro teknolojisi erkeklerin hayatında güvenli bir çığır açmıştır. Medikal olarak cilt güvenli malzemelerden, kaliteli ve pratik kullanıma sahip, etkili penis pompası Hercules adıyla bilinmekteyken, 2018 yılında bütün modellerde isim değişikliğine gidilmiş ve Hydro 7 modeli olarak satılmaya başlamıştır. Firmamız 2010 yılından beri #Bathmate Türkiye ve Hydromax Türkiye olarak marka güvencesiyle, orjinal, lisanslı ve 2 yıl üretici garantili sulu penis pompalarının satışını resmi olarak yapmaktadır. Dilerseniz shop sitemizden de sipariş verebilirsiniz, buradan da.

Penis pompası model seçimi hakkında:

Penis pompası Bathmate serisi sadece 1 boy modele sahiptir. Hydro 7 standart boy sulu penis pompasıdır. Geliştirilmiş bir üst olan Hydromax serisi 5 farklı ebatta modele sahiptir ve bu modeller arasındaki fark boy ve çap ölçüleridir. Böylece farklı ebatta penise sahip müşterilerimize uygun model sağlanmış olur. En son geliştirilenler ise Hydroxtreme serisi penis pompaları 6 farklı ebatta modele sahiptir. Size en uygun modeli seçmeniz, rahat kullanım ve etkili sonuç için önemlidir. Alt kısımda tüm seri ve modeller için, mevcut ereksiyon ölçünüzün penis boyu ve penis çapına göre, doğru modeli seçiniz.

Bathmate serisi

Bathmate Hydro 7

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax Serisi ve Hydroxtreme Serisi

Hydromax 3 / Hydroxtreme 3

Ereksiyon boyu 10 cm’e (7 inç) kadar olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 5 / Hydroxtreme 5

Ereksiyon boyu 7,5 cm (3 inç) ile 12,5 cm (5 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm’e (1,4 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 7 / Hydroxtreme 7

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 7 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 5 cm’e (2 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 9 / Hydroxtreme 9

Ereksiyon boyu 15 cm (6 inç) ile 22,5 cm (9 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 4,5 cm’e (1,77 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydroxtreme 11

Ereksiyon boyu 17,5 cm (7 inç) ile 30 cm (12 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 6,3 cm’e (2,5 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.