Bathmate penis pompaları 3 farklı seriden oluşur. Bunlar: Hydro, Hydromax, Hydroxtreme'dir.
Bathmate penis pompaları 3 farklı seriden oluşur. Bunlar: Hydro, Hydromax, Hydroxtreme’dir.

Bathmate markalı penis pompalarının tanıtım sayfası

Merhaba, “Muhammet Koçak” olarak ben, firmanın ve bu web sitesinin sahibiyim. Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarının satışını, resmi ve marka güvencesiyle, orijinal ve 2 yıl üretici garantisiyle yapıldığı web sitemize hoş geldiniz. Tanıtımlarımız yasalara uygundur, abartı ile ürün satmıyoruz. Sadece web sitelerimiz de değil, diğer tüm iletişim kanallarında dahi abartı ile ürün satışı yapmıyoruz. Vergi levhası, diğer belgelerimizi ve ilgili sözleşmeleri şeffaflık ilkemiz gereği “iletişim” sayfamızda yayınlıyoruz. Ürün ile ilgili aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

BATHMATE PENİS POMPALARI DERMATOLOJİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR

Tüm Bathmate Hydropump ürünleri cilt için özel olarak seçilmiş, ftalat içermeyen ve medikal sınıf malzemelerden üretilmiştir. Her seri, dünyaca ünlü bir uzman klinik tarafından üstlenilen özel olarak tasarlanmış bir dermatolojik test çalışmasına tabi tutulmuştur. Princeton Tüketici araştırması, Hidropomplarımızı şu şekilde kesin olarak geçti:

“Cinsel genital bölgede kullanımının güvenli olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır”

Bathmate Hydropumps’ın kullanımının güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.

BATHMATE Penis Pompaları Garanti kaydı ve Ürün tanımlama Kodu (PID)

Tüm Bathmate Hydropump’lar iki yıllık garanti ile desteklenir ve özgünlüğünün güvencesi olan ve kalitesiz bir sahte kopya değil, gerçek bir Bathmate Ürünü satın aldığınızın kanıtı olan altı harfli benzersiz bir PID kodu taşır.

PID’nizi kolayca doğrulayabilir ve Hydropump garantinizi çevrimiçi olarak şu adresten kaydedebilirsiniz: www.bathmatedirect.com/support

Alternatif olarak, adınızın, adresinizin ve Hydropump PID ve Seri Numaranızın ayrıntılarını aşağıdaki adrese gönderin.

BATHMATE ve HYDROMAX Dünya Çapında Tescilli Ticari Markalardır.

@ Dünya çapında telif hakkı korumasına sahiptir.

BATHMATE PENİS POMPALARI KULLANIMI

SORUN GİDERME KILAVUZU:

SorunMuhtemel nedenÇareYorumlar
Ereksiyon yok / Kısmi ereksiyon.zayıf contanın neden olduğu hava sızıntısı nedeniyle vakum yok.Kasık kıllarının makul ölçüde iyi kırpıldığından emin olun; valve’i çıkarın ve temizleyin.Sorun çoğunlukla deneyimsizlikle ilişkilendirilir; cihazı kullanma konusunda daha ustalaştıkça çözülür.
Skrotum derisinin çekilmesi.testisler sızdırmazlık alanına çok yakın.Pompalamadan önce birkaç dakika ılık yarasa veya duşta gevşeterek testislerin yumuşamasını bekleyin.Sorun devam ederse müşteri desteğiyle iletişime geçin: whatsapp numaramızla.
RAHATSIZLIK VEYA AĞRI
Pompalama Sırasında.Çok hızlı pompalama; skrotal dokunun çekilmesi.Daha yavaş pompalama; cihazı kullanmaya devam edin.Cihazı kullanma konusunda daha ustalaştıkça sorun genellikle çözülür.
Kızarıklık pompalama.Çok hızlı pompalama; aşırı pompalamaDaha yavaş pompalama; ateş pompalamaBu sorun ilk birkaç uygulama seansından sonra da devam ederse doktorunuza danışın.
BATHMATE HYDROMAX PENİS POMPALARI SORUN GİDERME KILAVUZU

Bathmate International Sale

Bathmate hercules isim ve görünüm Bathmate Hydro 7 olarak değişti.

Bathmate sulu penis pompasını icat ederek, Dünya’da patent ve marka tescilleri ile güvene almıştır. Hydro teknolojisi erkeklerin hayatında güvenli bir çığır açmıştır. Medikal olarak cilt güvenli malzemelerden, kaliteli ve pratik kullanıma sahip, etkili penis pompası Hercules adıyla bilinmekteyken, 2018 yılında bütün modellerde isim değişikliğine gidilmiş ve Hydro 7 modeli olarak satılmaya başlamıştır. Firmamız 2010 yılından beri #Bathmate Türkiye ve Hydromax Türkiye olarak marka güvencesiyle, orjinal, lisanslı ve 2 yıl üretici garantili sulu penis pompalarının satışını resmi olarak yapmaktadır.

Penis pompası model seçimi hakkında:

Penis pompası Bathmate serisi sadece 1 boy modele sahiptir. Hydro 7 standart boy sulu penis pompasıdır. Geliştirilmiş bir üst olan Hydromax serisi 5 farklı ebatta modele sahiptir ve bu modeller arasındaki fark boy ve çap ölçüleridir. Böylece farklı ebatta penise sahip müşterilerimize uygun model sağlanmış olur. En son geliştirilenler ise Hydroxtreme serisi penis pompaları 6 farklı ebatta modele sahiptir. Size en uygun modeli seçmeniz, rahat kullanım ve etkili sonuç için önemlidir. Alt kısımda tüm seri ve modeller için, mevcut ereksiyon ölçünüzün penis boyu ve penis çapına göre, doğru modeli seçiniz.

Bathmate serisi

Bathmate Hydro 7

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax Serisi ve Hydroxtreme Serisi

Hydromax 3 / Hydroxtreme 3

Ereksiyon boyu 10 cm’e (7 inç) kadar olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 5 / Hydroxtreme 5

Ereksiyon boyu 7,5 cm (3 inç) ile 12,5 cm (5 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm’e (1,4 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 7 / Hydroxtreme 7

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 4 cm’e (1,6 inç) kadar olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 7 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy

Ereksiyon boyu 12,5 cm (5 inç) ile 17,5 cm (7 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 5 cm’e (2 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydromax 9 / Hydroxtreme 9

Ereksiyon boyu 15 cm (6 inç) ile 22,5 cm (9 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 4,5 cm’e (1,77 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.

Hydroxtreme 11

Ereksiyon boyu 17,5 cm (7 inç) ile 30 cm (12 inç) arasında olanlar ve penis çapı 3,5 cm (1,4 inç) ile 6,3 cm’e (2,5 inç) arasında olanlar tarafından tercih edilmeli.

Bathmate penis pompaları, cinsel ilişki için gerekli olan yeterli penis sertliğini oluşturmak için vakum teknolojisini kullanan harici bir penis sertliği cihazıdır. Lütfen aşağıdaki talimatları dikkatlice okuyunuz.

BAŞLAMADAN ÖNCE
Önemli Güvenlik Uyarıları

• Bu cihazın yanlış kullanımı penisin yaralanmasına neden olabilir. Örneğin: Günde 30 dakika kullanmak. Lütfen günde sadece 15 dakika kullanın. Üründen verimi almanız için bu yeterli olup. Başarılı sonuç haftada en az 5 gün ve en az 1 yıl kullanım ile gelecektir.
• Şiddetli ağrı veya rahatsızlık oluşursa, derhal kullanmayı bırakın. Kullanıma ara verin. Tekrar kullanımda ise süreyi ilk ay 3’er dakika olarak uygulayın. Şayet şiddetli ağrı veya rahatsızlık durumunu tekrar yaşarsanız, kullanımı bırakın ve doktorunuza danışın.

BAŞLARKEN
Tavsiye edilen kullanım
Hydropump’tan optimum faydayı elde etmek ve rahatsızlığa neden olabilecek uygunsuz kullanımdan kaçınmak için, aşağıda belirtilen talimatları izlemeniz şiddetle tavsiye edilir:
İLK KULLANIMDAN ÖNCE: Hidropompanızı ılık, temiz sabunlu su kullanarak yıkayın ve iyice durulayın.
• Kasık bölgenizin makul ölçüde iyi kırpıldığından emin olun. Bu, pelvik koltuğa karşı vakum sızdırmazlığını kolaylaştıracaktır.
• Ilık bir duş veya banyoda birkaç dakikalık bir dinlenme süresi testislerin yumuşaması, mühürlenme bölgesinden arınması ve böylece herhangi bir rahatsızlık duymaması için gereklidir.
• Sadece ereksiyon elde etmek için gereken minimum miktarda vakum basıncı uygulayın. Aşırı vakum basıncı ve aşırı güçlü pompalama, peniste morarma veya yaralanmaya neden olabilir.
• Ereksiyon sertliği ve optimum kan akışından en iyi şekilde yararlanmak için, cihazı her 2-3 dakikada bir çıkarmak ve penisin geri çekilmesine izin vermek en iyisidir.
Sarkık durumdaki penise 2 dakika masaj yapın, ardından cihazı yeniden uygulayın ve işlemi tekrarlayın. Bunu herhangi bir 15 dakikalık seansta en fazla 3 kez yapmalısınız.
• Hidropompayı 24 saatlik herhangi bir süre içinde 15 dakikadan fazla kullanmayın.

Hidropomp nasıl çalışır?
Hydropump, kullanıcının kasık bölgesinde sarkık penisi çevreleyen bir vakum sızdırmazlığı oluşturarak çalışır. Pompa gövdeye doğru aşağı doğru itildiğinde, körük sıkışır ve açık vana vasıtasıyla pompanın ucundan su dışarı atılır. Serbest bırakıldığında körükler genişler ve valf kapanarak pompanın içinde kısmi bir vakum oluşturur. Bu, penisin genişlemesine ve kanla dolmasına ve ereksiyon oluşturmasına neden olur.
Yeniden pompalama, vakumu artırır ve böylece ereksiyonun boyutunu artırır.

Kullanıcı, valfi yaya doğru içeri doğru bastırarak, valfi açarak ve hava veya suyun pompa gövdesine geri dönmesini sağlayarak, böylece vakumu kısmen veya tamamen serbest bırakarak vakum seviyesini kontrol eder.
Bathmate Hydropumps’taki vakum, körüklü körüklü pompanın elastik geri tepme gücüyle oluşturulur, bu nedenle kullanıcı, Avrupa ve ABD tıbbi yönetmelikleri uyarınca izin verilen güvenli kısmi vakum seviyelerini aşamaz.

ÖNEMLİ
Vananın tepesindeki siyah pip, vanaya basılarak ve kapalı tutularak hareket ettirilir. Kapalı konum yalnızca Hydropump’ı duşta suyla doldururken kullanılmalıdır. Diğer tüm zamanlarda siyah pip açık konumda olmalıdır. Siyah borunun açık konumda olduğundan emin olunmaması, Hidropompanın doğru şekilde çalışmasını engelleyecektir.

Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Canada
Canary Islands
Chile
China
Colombia Costa Rica Croatia
Cyprus
Czech Republic Denmark
Ecuador
Estonia
Faroe Islands Finland
France, Metropolitan French Polynesia FYROM
Germany
Gibraltar Greece
Greenland Guernsey Hong Kong Hungary
Iceland
India
Indonesia Ireland
Isle of Man Israel
Italy
Japan
Jersey
Kazakhstan Korea, Republic of Kosovo, Republic of Latvia Liechtenstein
Lithuania Luxembourg Macau
Malaysia Malta
Mexico
Moldova, Republic of Monaco
Montenegro Netherlands New Zealand Norway
Pakistan Panama
Paraguay Poland
Portugal Puerto Rico Romania
Russian Federation San Marino Serbia
Singapore Slovak Republic Slovenia South Africa Spain
Sweden
Switzerland Taiwan
Turkey
Ukraine
United Kingdom United States United States Minor Outlying Islands Uruguay

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir