Bathmate Hydromax Türkiye web sayfasına hoş geldiniz. SATIN ALMAK İÇİN SAYFANIN ALT KISMINA İNİNİZ. Referans mektubumuzu bu sayfaya ekleyerek Hem Marka sahibi, hem referans mektubu sahibi hem de Resmi satış merkezi olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz.BATHMATE TÜRKİYE REFERANS MEKTUBU

Siz de web sitemizin orjinal ürün sattığına dair üretici firmadan sorgulama yapabilirsiniz. Lütfen bathmate orijinal yazısına tıklayıp, açılan sayfada link yazılacak yere web sitemiz: bathmatehydromax.com.tr yazın ve sorgulayın.

Ödeme yöntemleri: Banka havalesi, kapıda nakit, kredi kartına online  taksit imkanı, western union. Web sitemiz hem Birleşik Krallıkta olan: Shopping Limited hem de Türkiye’de olan: SHOP Alışveriş ve Bilişim Muhammet Koçak ünvanlı firmalarımızın müşterilerine hizmet vermektedir. Faturalarınız ödeme yöntemine göre kesilir.

Bathmate penis pompaları 3 farklı seridir:

  1. Hydro serisi 1 model olup, üretilen ilk üründür.
  2. Hydromax serisi, üretilen ilk modelin gelişmişidir. Yüzde 35 daha performanslıdır. Tuş kilidi ve kauçuk ped ile daha kullanışlıdır.
  3. Hydroxtreme serisi ise, en performanslı ve en gelişmiş modellerden oluşur. Komple set olarak gelir, özel çantası ve tüm içeriği ile. El pompası ile daha pratik bir kullanıma sahiptir.