İndirim!

Bathmate Hydromax 7

(2 müşteri değerlendirmesi)

 4.999,00

ilk ürün olan Hydro 7 modeli ile aynı ebatlarda olan ve geliştirilmiş hydromax serisi penis pompalarında standart boylu model Hydromax 7’dir. Eski adı Hydromax X30 olup, 2018 yılında tüm bathmate hydromax modellerinde isim ve kutu görsel değişikliğine gidilmiş olup, yeni adı Bathmate Hydromax 7 olarak değiştirilmiştir. Su ile kullanılan, pratik, güvenli, etkili, orijinal lisanslı ve 2 yıl garantili penis pompasıdır.

Açıklama

Bathmate Hydromax 7 nedir?

Üretilen ilk model Bathmate Hydro 7 ile aynı boy ve çapa sahiptir. Geliştirilmiş hydromax serisinde olan, standart boy ve su ile kullanılan penis pompasıdır. 2018 yılı itibarıyla Bathmate Hydromax X30 olan adı, Bathmate Hydromax 7 olarak değiştirilmiş olup, ürünün kutu ambalajına ait görselde değiştirilmiştir. Ürünün uluslar arası satış fiyatı 159,90 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 32,25 lira olarak 8 MAYIS 2024’te fiyat güncellenmiştir.

Bathmate Hydromax X30 adı Hydromax 5 oldu.

Üreten ve Ürün sahibi: : Dx Products Ltd. Ultramax Products Ltd.

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı, Türkiye dahil.

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Eski adı: Bathmate Hydromax X30 (2018’den itibaren Hydromax 7 yeni adı)

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Model boyu: Standart boy model.

Kimler için uygun: Penis boyu 12,7 cm (5 inch) ile 17,78 cm (7 inch) arası olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3,3 cm (1.3 inch) altı olanlar için uygundur.

Fiyat: 158 dolar (kargo dahil, günlük kur üzerinden Türk lirası olarak hesaplanır.)

Standart boy, geliştirilmiş model, su ile kullanılan penis pompası olup, hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Bathmate Hydromax serisi penis pompaları

5 farklı boyuta sahip olan hydromax penis pompası modelleri, ilk modelin geliştirilmiş versiyonu olup % 35 daha performanslıdır. Tuş kilidi ile su tahliyesini durdurmuş olursunuz. Örneğin tuş kilidi açıkken su doldurursanız, su uç kısımdan akacaktır vakum yapılmadığı için lakin tuş kilidi kapalı konumda su doldurursanız, su akışı olmayacaktır. Ayrıca kauçuk ped ile ömürlüktür.

Mikro penis pompası Hydromax 3, Küçük boy model Hydromax 5, Standart boy Penis pompası Hydromax 7, Standart boy Şişman model pompa Hydromax 7 Wide Boy, Orta boy model Hydromax 9 olarak adlandırılmıştır. Size en uygun penis pompası modelini seçmek için bize danışmaktan çekinmeyin.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydro serisi, Hydroxtreme serisi

Bathmate Hydromax Series Penis pompası modelleri: Hydromax 3, 5, 7, 7 Wide Boy, 9.

Bathmate Hydromax kullanım:

15 dakikalık tek sefer yada ard arda 3 kere 5’er dakikalık seansla toplam 15 dakikayı tamamlayarak günlük seansınızı tamamlamış oluyorsunuz. Hydromax’ı çıkartmak için öncelikle oluşturulan emme gücünü serbest bırakmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için valfi popaya doğru bastırın (dikkat: ortadaki tuşa değil, tuşu çevreleyen valfe basınız!) Bu şekilde emme gücü ortadan kalkacak ve ürünü çıkartabileceksiniz. Hydro pompanızı temizlemeyi ve kurulamayı unutmayın.

Bathmate Hydromax uyarı:

Seansı tamamladıktan sonra valfe basarak ürünü çıkartın. Dikkat! orta kısımdaki siyah tuşa değil, onu çevreleyen valfe bastırın ve ayrıca valfi asla çevirmeyin çünkü bu mekanizmanın bozulmasına neden olur, yay yerinden oynadığı için mekanizmayı atar. Valfin çevrilmesini gerektirecek bir kullanım yoktur.

Bathmate Hydromax Serisi Penis Pompalarının Kutu içeriği

 • Bathmate Hydromax pompa,
 • Bathmate Hydromax Kullanım Kılavuzu ve lisans son sayfası,
 • MaxOut ücretsiz numune poşeti ve Broşür.

Bathmate Hydromax Serisi penis pompalarının kullanım talimatı:

Ürünü kullanmak için acele etmeyin, öncelikle talimatları iyi anlayın ve Youtube üzerinden “Bathmate Hydromax user” kelimelerini aratıp, karşınıza çıkan hydromax uygulamalı kullanıcı videolarını izledikten sonra kullanıma geçin. Bir kere çözdükten sonra, artık başarıyla seanslarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bathmate penis pompalarını: ister duşta, ister küvette ister duş harici kullanabilirsiniz. Ilık su ile daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun sebebi, ısı sebebiyle penisin daha gevşek olması ama sakın sıcak su kullanmayın çünkü zamanla ürünü deforme edebilir. Duş harici durumlar için, ürünün uç kısmından su çıkışı olacağı için, uç kısmı lavaboya vermeniz yeterli olur.

1.Bathmate Penis Pompasının Tuş Kilidinin açık olması

 

Hydromax serisi penis pompalarında tuş kilidi vardır ve orta konumu açık, sağ veya sol konuma getirildiğinde ise kapalı konumda olmaktadır. Bu özellik su çıkışının yapılıp, yapılmaması ile alakalıdır.

2. Comfor Pedi doğru hizada olduğunu kontrol edin

 

Herhangi bir sebeple hizası bozulmuş ise, çevirip, hizalama çentiklerini eşitleyerek tam oturtun ve bir sonraki aşamaya geçin.

3. Bathmate Pompa üzerindeki ölçüm cetvelini ayarlama

 

Pompa tüpü ile kauçuk kısım döndürülebilir özellikte olup, cetveli yukarıdan göreceğiniz şekilde ayarlayabilir ve gelişim sürecinde size motivasyon olabilir bu durum.

4. Bathmate kullanmadan önce 5 dakika ısınmak

 

Banyo ve duş alarak 5 dakika su ile ısınmanız vücudunuzda ısı artışı ve kan dolaşımına yardımcı olur.

5. Hydromax pompana su doldur ve penisi içine yerleştir.

 

Tuş kilidini kapayarak yada elinizle uç kısımdan su akmasını engelleyerek penis pompasını su ile doldurun. Penisiniz sönük halde iken pompaya yerleştirin ve sızmayı engellemek için vücudunuza dayayın ve vakum yapmak için hydromax pompanızı vücudunuza çekin. (biraz uygulama ile tam olarak çözeceğiniz bir işlemdir.)

6. Pompalama işlemi için vücuduna ittir.

 

Hydromax penis pompalarının uç kısmından fazla suyun çıkması ve penisin maksimum gerginliğe ulaşması için elinizle pompayı vücudunuza iterek vakum işlemini gerçekleştirmelisiniz.

7. Basınç konusu ve penis pompası Günlük uygulama talimatı

 

Bathmate Hydromax serisi penis pompaları emme hasarından kaçınmak amacıyla yavaşça basıncı tahliye edecek şekilde tasarlanmıştır. Basınç düştüğü zaman, emmeyi tekrar sağlamak yani vakum etkisi için yeniden pompalayınız.

 

 • İlk üretildiğinde günde 1 kere ve 15’er dakika kullanım söz konusuydu. Bathmate Kullanıcı yorumları, geri bildirimleri, araştırma ve analizler sonucunda: günde 1 kere ve 3 set halinde ard arda 5’er dakikalık kullanımın daha verimli olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Kullanıcı kitaplarında da bu şekilde anlatılmaktadır.
 • 2023 yılı Bathmate penis pompalarının kullanımı ile ilgili yeni bir program yayınlandı. Programda 2 gün uygula + 1 gün dinlen + 3 gün uygula + 1 gün dinlen şeklinde haftalık Bathmate penis pompası kullanımı ve Günlük olarak 3 set halinde 5’er dakikalık ard arda toplamda 1 gün için 15 dakika uygulama yapılması.

 

 

 

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi:

1 adet standart boy hydro pompa:

 1. Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7.

Hydromax serisi:

5 adet farklı boy penis pompası:

 1. Hydromax 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – Yeni Bathmate Modeli).
 2. Hydromax X20 / Hydromax 5.
 3. Hydromax X30 / Hydromax 7.
 4. Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy.
 5. Hydromax X40 / Hydromax 9.

Hydroxtreme serisi

6 adet farklı boy penis pompası:

 1. HydroXtreme 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – New Bathmate Model).
 2. Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5.
 3. Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7.
 4. Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy.
 5. Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9.
 6. Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11.

 

Bathmate Fiyat güncellemesi hakkında: Bathmate penis pompaları İngiltere’den Dolar kuru ile ithal edilmekte olduğu için, fiyatlarımız zaman zaman güncel dolar kuruna göre güncellenmektedir. Ürün pahalı değildir çünkü son 7 yıldır 399 dolara satıyoruz.

güncel fiyat: Ürünün uluslar arası satış fiyatı 159 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir.

5 temmuz 2022’de fiyatlar 1 dolar kuru 16,50 tl olarak güncellenmiştir. ***** 29 ocak 2023 tarihinde 1 dolar kuru 18,80 tl olarak fiyat güncellenmiştir, 2.989,20 tl. ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 23,50 tl olarak fiyat haziran 2023 tarihinde güncellenmiştir. 4.206,50 tl. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir.

Etiketler: hydromax serisi,bathmate,hydromax,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası,hydromax penis pompası,hydromax Türkiye,Türkiye distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydromax7 #hydromax7 #hydromaxserisi #bathmate #hydromax #bathmatehydromaxx30 #hydromaxx30 #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydromaxpenispompası #hydromaxTürkiye #Türkiyedistribütörü

Firmamıza ait resmi web sitelerimiz:

shop: www.shop.com.tr

bathmate: www.bathmate.com.tr

Bathmate Hydroxtreme: www.bathmatehydroxtreme.com

Bathmate Hydromax 7 için 2 değerlendirme

 1. ferhat

  arkadaşlar almak isteyenlere tavsiye ediyorum ben biraz araştırdım resmi site olduğu için sipariş verdim. hızlı ve gizli kargo için teşekkür ederim

  • Bathmate Hydromax

   Yorumunuz için teşekkür ederiz Ferhat bey, 2011 yılından beri Bathmate Türkiye satış hakları markalarının sahibiyiz ve İngiltere’den ithal ettiğimiz orijinal ürünleri güvenle ve gönül rahatlığı ile satmaktayız. İletişim sayfamızda belgelerimize herkes bakabilir. Şeffaflık bizim için önemli. saygılar

 2. hüseyin

  gizli paket olarak geldi ve kargo hızlıydı teşekkürler

  • Bathmate Hydromax

   Yorumunuz için teşekkürler Hüseyin ben, malum ürünümüz yetişkinlere yönelik olduğu için Müşterilerimizin gizliliği bizim için kırmızı çizgidir. Bathmate ürünümüzden en yüksek verimle faydalanmanızı diliyor saygılar sunuyoruz.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir