İndirim!

Bathmate Hydro 7

 1.499,00

Bathmate Hydro 7 su ile kullanılan, pratik, güvenli, etkili, 2 yıl garantili, sertifikalı orijinal penis pompasıdır. Eski adı Bathmate Hercules olup, 2018 yılından itibaren yeni adı, yeni kutu ambalajı ile satıştadır.

Açıklama

Bathmate Hydro 7 nedir?

Bathmate Hercules –> Bathmate Hydro 7 (2018 yılından itibaren isim değişikliği, kutu görsel değişikliği yapılmıştır.)

Bathmate Hydro 7 video

Türkçe. Hydro7 Penis pompası hakkında bilgi almak için izleyin lütfen. Bu şeffaf hizmet siz değerli müşterilerimizi doğru bilgilendirmek içindir.

Bathmate hercules isim ve görünüm Bathmate Hydro 7 olarak değişti.

Üretici firma: Dx Products / Ultramax

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Eski adı: Bathmate Hercules (2018’den itibaren Hydro 7 yeni adı)

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Kimler için uygun: Penis boyu 12,7 cm (5 inch) ile 17,78 cm (7 inch) arası olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3,3 cm (1.3 inch) altı olanlar için uygundur.

Fiyat: Bathmate Hydro7 Penis pompasını Uluslar arası fiyatlar üzerinden satıyoruz. Güncel ve kampanyalı fiyatlarımız web sitemizde açıktır.

Standart boy, su ile kullanılan penis pompası olup, hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydromax serisi, Hydroxtreme serisi

Bathmate Hydro 7 kullanım:

15 dakikalık tek sefer yada ard arda 3 kere 5’er dakikalık seansla toplam 15 dakikayı tamamlayarak günlük seansınızı tamamlamış oluyorsunuz. Hydro 7’yi çıkartmak için öncelikle oluşturulan emme gücünü serbest bırakmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için valfi pompaya doğru bastırın (dikkat: ortadaki tuşa değil, tuşu çevreleyen valfe basınız!) Emme gücü ortadan kalkacak ve ürünü çıkartabileceksiniz. Hydro7 pompanızı temizlemeyi ve kurulamayı unutmayın.

Bathmate Hydro 7 uyarı:

Seansı tamamlayın ve valfe basarak ürünü çıkartın. Dikkat! Orta kısımdaki siyah tuşa değil, onu çevreleyen valfe bastırın. Valfi asla çevirmeyin çünkü bu hareketiniz mekanizmanın bozulmasına neden olur. Mekanizmadaki yay yerinden oynadığı için valfi atar. Valfin çevrilmesini gerektirecek bir kullanım yoktur.

 

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi, 1 adet standart boy hydro pompa:

Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7.

Hydromax serisi, 4 adet farklı boy penis pompası:

Hydromax X20 artık Hydromax 5,

Hydromax X30 artık Hydromax 7,

Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy,

Hydromax X40 / Hydromax 9.

Hydroxtreme serisi, 5 adet farklı boy penis pompası:

Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5.

Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7.

Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy.

Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9.

Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11.

 

Etiketler: bathmate serisi,bathmate,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası,hydro penis pompası,Bathmate Türkiye,Bathmate distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydro7 #hydro7 #bathmateserisi #bathmate #bathmatehercules #hercules #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydropenispompası #BathmateTürkiye #Bathmatedistribütörü

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bathmate Hydro 7” için yorum yapan ilk kişi siz olun