Hydromax serisi penis pompası modellerimize ait sayfamız.

Bathmate Hydromax Penis Pompaları

Merhaba, “Muhammet Koçak” olarak ben, firmanın ve bu web sitesinin sahibiyim. Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarını, resmi ve marka güvencesiyle, orijinal ve 2 yıl üretici garantisiyle yapıldığı web sitemize hoş geldiniz. Tanıtımlarımız yasalara uygundur, abartı ile ürün satmıyoruz. Sadece web sitelerimiz de değil, diğer tüm iletişim kanallarında dahi abartı ile ürün satışı yapmıyoruz. Vergi levhası, diğer belgelerimizi ve ilgili sözleşmeleri şeffaflık ilkemiz gereği “iletişim” sayfamızda yayınlıyoruz. Firma ünvanımız “SHOP Alışveriş ve Bilişim” dir.

Bathmate Penis pompası Hydromax Serisi modellerinin fiyatları hakkında:

Bathmate ürünleri İngiliz malı olup, Uluslar arası satış fiyatlarına göre döviz artışı sebebiyle zaman zaman zam yapmaktayız. Alt kısımda paylaştığımız görsel Hydromax serisi modellerin satış fiyatlarının dolar karşılığını göstermek içindir.

Üretilen ilk model Hydro 7”nin’dir. Geliştirilmiş versiyonu olan #Hydromax serisi penis pompaları, yüzde 33 daha performanslıdır. Hydromaxlar tuş kilit özelliği ile daha kolay kullanıma sahiptir. Hydromax serisi pompaların vücuda değen kısımdaki sünger ped yerine, yumuşak kauçuktan yapılmış komfor ped daha dayanıklıdır. Boy ve kalınlık farklılıklarına göre 5 adettir.

  • Bathmate Hydromax3: Penis boyu 10 cm (4 inch)’den küçük penise sahip olanlar içindir. Penis kalınlığı olarak: 4 cm (1,6 inch) için uygundur.
  • Bathmate Hydromax5, küçük boy 12,7 cm (5 inch) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax7: standart boy 12,7 cm ile 17,78 cm (5 – 7 inch arası) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax7 wide Boy: standart ama şişman model 12,7 cm ile 17,78 cm (5 – 7 inch arası) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax9 orta boy model: 17,78 cm ile 22,86 cm (7 – 9 inch arası) uzunluğa sahip olanlar içindir.
bathmate hydromax 7 crystal penis pumps with box

Hydromax Serisi Penis Pompalarının Kutu içeriği

  • Bathmate Hydro max pompa,
  • Bathmate penis pompası Kullanım Kılavuzu ve lisans son sayfası,
  • MaxOut ücretsiz numune poşeti ve Broşür.
Bathmate Hydromax 7 penis pompası içeriği
Bathmate Hydromax 7 penis pompası içeriği Hydromax serisi pompaların kutu içinden çıkanlar hakkında fikriniz olması için paylaşıldı.

Hydromax Serisi penis pompalarının kullanım talimatı:

Ürünü kullanmak için acele etmeyin, öncelikle talimatları iyi anlayın ve Youtube üzerinden “Bathmate Hydromax user” kelimelerini aratıp, karşınıza çıkan penis pompası uygulamalı kullanıcı videolarını izledikten sonra kullanıma geçin. Bir kere çözdükten sonra, artık başarıyla seanslarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bathmate penis pompalarını: ister duşta, ister küvette ister duş harici kullanabilirsiniz. Ilık su ile daha iyi bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bunun sebebi, ısı sebebiyle penisin daha gevşek olması ama sakın sıcak su kullanmayın çünkü zamanla ürünü deforme edebilir. Duş harici durumlar için, ürünün uç kısmından su çıkışı olacağı için, uç kısmı lavaboya vermeniz yeterli olur.

1.Bathmate Penis Pompasının Tuş Kilidinin açık olması

Hydro max serisi penis pompalarında tuş kilidi vardır. Orta konumu açık, sağ veya sol konuma getirildiğinde ise kapalı konumda olmaktadır. Bu özellik su çıkışının yapılıp, yapılmaması ile alakalıdır.

Hydromax penis pompası tuş kilidini ayarlama
Hydromax penis pompası tuş kilidini ayarlama

2. Comfor Pedi doğru hizada olduğunu kontrol edin

Herhangi bir sebeple hizası bozulmuş ise: çevirin, hizalama çentiklerini eşitleyin, tam oturtun ve bir sonraki aşamaya geçin.

Hydromax serisi penis pompası pedini hizalama işlemi
Hydromax serisi penis pompası pedini hizalama işlemi

3. Bathmate Pompa üzerindeki ölçüm cetvelini ayarlama

Pompa tüpü ile kauçuk kısım döndürülebilir özelliktedir. Cetveli kullanırken yukarıdan göreceğiniz şekilde ayarlayın. Böylece gelişim sürecinde size motivasyon olabilir bu durum.

Hydromax sulu penis pompası cetvelini ayarlama
Hydromax sulu penis pompası cetvelini ayarlama

4. Bathmate kullanmadan önce 5 dakika ısınmak

Banyo yapın veya duş alın. 5 dakika su ile ısınmanız vücudunuzda ısı artışı ve kan dolaşımına yardımcıdır.

Hydromax kullanım öncesi rahatlama
Hydromax kullanım öncesi rahatlama

5. Hydromax pompana su doldur ve penisi içine yerleştir.

Tuş kilidini kapayarak yada elinizle uç kısımdan su akmasını engelleyerek penis pompasını su ile doldurun. Penisiniz sönük halde iken pompaya yerleştirin ve sızmayı engellemek için vücudunuza dayayın ve vakum yapmak için hydromax pompanızı vücudunuza çekin. (biraz uygulama ile tam olarak çözeceğiniz bir işlemdir.)

Penis pompasına su doldur
Penis pompasına su doldur

6. Pompalama işlemi için vücuduna ittir.

Hydromax penis pompalarının uç kısmından fazla suyun çıkması ve penisin maksimum gerginliğe ulaşması için elinizle pompayı vücudunuza iterek vakum işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Hydromax penis pompasını vücuduna ittirerek pompala
Hydromax penis pompasını vücuduna ittirerek pompala

7. Basınç konusu ve penis pompası Günlük uygulama talimatı

Bathmate Hydromax serisi penis pompaları emme hasarından kaçınmak amacıyla yavaşça basıncı tahliye edecek şekilde tasarlanmıştır. Basınç düştüğü zaman, emmeyi tekrar sağlamak yani vakum etkisi için yeniden pompalayınız.

  • İlk üretildiğinde günde 1 kere ve 15’er dakika kullanım söz konusuydu. Bathmate Kullanıcı yorumları, geri bildirimleri, araştırma ve analizler sonucunda: günde 1 kere ve 3 set halinde ard arda 5’er dakikalık kullanımın daha verimli olduğu sonucuna ulaşılmıştır. Kullanıcı kitaplarında da bu şekilde anlatılmaktadır.
  • 2023 yılı Bathmate penis pompalarının kullanımı ile ilgili yeni bir program yayınlandı. 2 gün uygula + 1 gün dinlen + 3 gün uygula + 1 gün dinlen şeklinde haftalık Bathmate penis pompası kullanımı. Günlük olarak 3 set halinde 5’er dakikalık ard arda toplamda 1 gün için 15 dakika uygulama yapılması.
Hydromax sulu penis pompasını Günde 15 dakika olarak kullan. 3 x 5'er dakikalık ard arda 3 set halinde uygulaman en verimli olanıdır.
Hydromax sulu penis pompasını Günde 15 dakika olarak kullan. 3 x 5’er dakikalık ard arda 3 set halinde uygulaman en verimli olanıdır.

8. Valfe bas ve basıncı boşalt ve ürünü çıkart

Hydromax sulu penis pompasının basınç pompasına bas ve ürünü çıkart
Hydromax sulu penis pompasının basınç pompasına bas ve ürünü çıkart

Hydromax penis pompasını kullanırken, maksimum ereksiyon modun da oluyorsunuz. Önerilen seans günde 15 dakikadır. Günlük seansı: tek sefer yada 3 seti 5’er dakika ard arda uygulamanız şeklindedir. 3 set olarak hydromax pompasını kullanmanız daha verimlidir. Hydromax kullanım sonrası çıkartma işleminde VALF’e basarak basıncın serbest kalmasını sağlıyorsunuz ve pompayı rahatça çıkartabiliyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken husus: Valf’i çevirmemelisiniz ve orta tuşa basmamanız. Orta tuşu çevreleyen valf kısmını bastırarak çıkartma işlemini yapmalısınız. Penis pompasını çıkarttıktan sonra işleminiz bitti. Kurulayıp, güvenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz yerde saklamanızdır.

Şayet olumsuz bir etki gördüyseniz bize danışmaktan çekinmeyin ve akabinde uzman bir hekime de başvurabilirsiniz.

Bathmate Penis Pompaları Hydromax serisi kullanım talimatı
Bathmate Penis Pompaları Hydromax serisi kullanım talimatı