Hydromax serisi penis pompası modelleri

Hydromax

Hydromax serisi penis pompası modellerimize ait sayfamız.

KAPIDA NAKİT ÖDEME YAPARAK SİPARİŞİNİZİ TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

Merhaba, “Muhammet Koçak” olarak ben, firmanın ve bu web sitesinin sahibiyim. Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarının satışını, resmi ve marka güvencesiyle, orijinal ve 2 yıl üretici garantisiyle yapıldığı web sitemize hoş geldiniz. Tanıtımlarımız yasalara uygundur, abartı ile ürün satmıyoruz. Sadece web sitelerimiz de değil, diğer tüm iletişim kanallarında dahi abartı ile ürün satışı yapmıyoruz. Vergi levhası, diğer belgelerimizi ve ilgili sözleşmeleri şeffaflık ilkemiz gereği “iletişim” sayfamızda yayınlıyoruz. Firma ünvanımız “SHOP Alışveriş ve Bilişim” dir.

Üretilen ilk model Hydro 7’nin geliştirilmiş versiyonu olan #Hydromax serisi penis pompaları, yüzde 33 daha performanslı, tuş kilit özelliği ile daha kolay kullanımı ve vücuda değen kısımdaki sünger ped yerine yumuşak kauçuktan yapılmış komfor pedi daha dayanıklı olarak üretilmiştir. Boy ve kalınlık farklılıklarına göre 5 adettir.

  • Bathmate Hydromax3: Penis boyu 10 cm (4 inch)’den küçük penise sahip olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 4 cm (1,6 inch) için uygundur.
  • Bathmate Hydromax5, küçük boy 12,7 cm (5 inch) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax7, standart boy 12,7 cm ile 17,78 cm (5 – 7 inch arası) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax7 wide Boy, standart ama şişman model 12,7 cm ile 17,78 cm (5 – 7 inch arası) uzunluğa sahip olanlar için,
  • Bathmate Hydromax9 orta boy model 17,78 cm ile 22,86 cm (7 – 9 inch arası) uzunluğa sahip olanlar için,
bathmate hydromax 7 crystal penis pumps with box