Bathmate Hydro 7
Bathmate Hydro7

Bathmate serisine ait 1 model var. Bathmate Hydro 7 modelinin tanıtım sayfasıdır.

Merhaba, “Muhammet Koçak” olarak ben, firmanın ve bu web sitesinin sahibiyim. Bathmate, Hydromax ve Hydroxtreme penis pompalarının satışını, resmi ve marka güvencesiyle, orijinal ve 2 yıl üretici garantisiyle yapıldığı web sitemize hoş geldiniz. Tanıtımlarımız yasalara uygundur, abartı ile ürün satmıyoruz. Sadece web sitelerimiz de değil, diğer tüm iletişim kanallarında dahi abartı ile ürün satışı yapmıyoruz. Vergi levhası, diğer belgelerimizi ve ilgili sözleşmeleri şeffaflık ilkemiz gereği “iletişim” sayfamızda yayınlıyoruz. Ürün ile ilgili aşağıdaki bilgileri okuyabilirsiniz.

Bathmate hercules isim ve görünüm Bathmate Hydro 7 olarak değişti.
Bathmate Hercules penis pompası, 2018 yılında Bathmate Hydro olarak satılmaya başlandı.

Bathmate sulu penis pompasını icat ederek, Dünya’da patent ve marka tescilleri ile güvene almıştır. Hydro teknolojisi erkeklerin hayatında güvenli bir çığır açmıştır. Medikal olarak cilt güvenli malzemelerden, kaliteli ve pratik kullanıma sahip, etkili penis pompası Hercules adıyla bilinmekteyken, 2018 yılında bütün modellerde isim değişikliğine gidilmiş ve Hydro 7 modeli olarak satılmaya başlamıştır. Firmamız 2010 yılından beri #Bathmate Türkiye ve Hydromax Türkiye olarak marka güvencesiyle, orjinal, lisanslı ve 2 yıl üretici garantili sulu penis pompalarının satışını resmi olarak yapmaktadır. Dilerseniz shop sitemizden de sipariş verebilirsiniz, buradan da.

Penis pompası model seçimi hakkında:

Penis pompası Bathmate serisi sadece 1 boy modele sahiptir. Standart boy sulu penis pompasıdır. Geliştirilmiş bir üst olan Hydromax serisi 5 farklı ebatta modele sahiptir ve bu modeller arasındaki fark boy ve çap ölçüleridir. Böylece farklı ebatta penise sahip müşterilerimize uygun model sağlanmış olur. En son geliştirilenler ise Hydroxtreme serisi penis pompaları 6 farklı ebatta modele sahiptir. Size en uygun modeli seçmeniz, rahat kullanım ve etkili sonuç için önemlidir. Alt kısımda tüm seri ve modeller için, mevcut ereksiyon ölçünüzün penis boyu ve penis çapına göre, doğru modeli seçiniz.

#Bathmate #Türkiye Resmi Satış Merkezi

whatsapp/telegram: +905539792744 ( #türkçe / #english)

www.bathmatehydromax.com.tr

BATHMATE HYDRO 7 NEDİR?
Bathmate, duşta veya küvette kullanılmak üzere tasarlanmış en üst düzey erkek hidroterapi pompasıdır. Suyun inanılmaz gücünü kullanan Bathmate Hidropompaları, kullanıcıya tamamen güvenli, kontrol edilebilir bir ereksiyon sağlar ve mevcut en gelişmiş harici penis sertlik cihazı olarak kalır. “Son teknoloji” dermatolojik olarak test edilmiş malzemeler kullanılarak üretilmiştir Bathmate Hydropumps, cilt güvenli, lateks içermez, ftalat içermez ve iki yıllık kapsamlı bir garanti kapsamındadır.
Bathmate Hydro7, cilt güvenli malzemeden yapılmıştır. Patentli Hydro teknolojisini kullanma. Dünyanın ilk su ile çalışan penis pompası. Yüksek kaliteli, uzun ömürlü, pratik, yüksek performanslı penis pompası. İngiltere’den dünya pazarında satılmıştır, Hydro7penis pompa adı verilen ilk modeldir.
İlk model Bathmate Hydro7. Bu modelin gelişmiş versiyonu Bathmate Hydroxmax serisidir ve bu seri için Hydromax sayfasına bakın. En gelişmiş modeller ise Bathmate Hydroxtreme serisidir ve bu modelleri için Hydroxtreme sayfasına bakınız.

#bathmate #BathmateHydro7 #bathmateTurkey #bathmateTürkiye #hydromax #hydroxtreme #penispump #penispumps #penispompası

Bathmate Hydro7 Penis Pompası

Bathmate Hydro7 su ile kullanılan, pratik, güvenli, etkili, 2 yıl garantili, sertifikalı orijinal penis pompasıdır. Eski adı Bathmate Hercules olup, 2018 yılından itibaren yeni adı, yeni kutu ambalajı ile satıştadır.
https://www.bathmatehydromax.com.tr
Whatsapp: +90 553 979 27 44

Hashtag: #Bathmatehydro7 #hydro7 #bathmateserisi #bathmate #bathmatehercules #hercules #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydropenispompası #BathmateTürkiye #Bathmatedistribütörü