İndirim!

Bathmate Hydromax 7 Wide Boy

(1 müşteri değerlendirmesi)

 5.499,00

Hydromax serisini üretilmiş yeni modellerinden olup, 2018 yılında isim değişikliği yapılarak eski adı Hydromax X30 Wide Boy yerine Hydromax 7 Wide Boy olarak satıştadır. Standart şişman model olarak adlandırdığımız bu ürün daha geniş bir çapa sahiptir. Su ile kullanılan, pratik, etkili, güvenli, orijinal lisanslı, 2 yıl garantili penis pompasıdır.

Açıklama

Bathmate Hydromax 7 Wide Boy nedir?

Hydromax serisi penis pompalarının yeni modeli 2017 yılında piyasaya çıkmıştır. Standart boy olup tek farkı şişman olmasıdır yani boy olarak standart model hydromax 7 ile aynı ama çap olarak daha geniştir. Eski adı Hydromax X30 wide boy olup, yeni adı: Bathmate Hydromax 7 Wide Boy olarak değiştirilmiştir. Ürünün uluslar arası satış fiyatı 179 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 32,25 lira olarak 8 MAYIS 2024’te fiyat güncellenmiştir.

Bathmate Hydromax 7 wide boy ürün videosu altta eklidir lakin “Yetişkinlere yönelik ürün olduğu için” altta ” YOUTUBE’da İZLEYİN’e tıklayın, lütfen. Video müstehcen içerikli değil ama ürün sebebiyle bu şekilde yayınladık.

Bathmate Hydromax X30 wideboy adı Hydromax 7 Wide Boy oldu.

Üreten ve Ürün sahibi: Dx Products Ltd. Ultramax Products Ltd.

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı, Türkiye dahil.

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Eski adı: Bathmate Hydromax X30 Wide Boy(2018’den itibaren Hydromax 7 Wide Boy yeni adı)

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Model boyu: Standart boy şişman model.

Kimler için uygun: Penis boyu 12,7 cm (5 inch) ile 17,78 cm (7 inch) arası olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3,3 cm (1,3 inch) ile 6 cm (2.36 inch) arasında olanlar için uygundur.

Fiyat: 179 dolar (kargo dahil, günlük kur üzerinden Türk lirası olarak hesaplanır.)

Standart boy Şişman model, geliştirilmiş versiyon, su ile kullanılan penis pompası. Hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydro serisi, Hydroxtreme serisi

Bathmate Hydromax Series Penis pompası modelleri: Hydromax 3, 5, 7, 7 Wide Boy, 9.

Bathmate Hydromax kullanım:

15 dakikalık tek sefer yada ard arda 3 kere 5’er dakikalık seansla toplam 15 dakikayı tamamlayarak günlük seansınızı tamamlamış oluyorsunuz. Hydromax’ı çıkartmak için öncelikle oluşturulan emme gücünü serbest bırakmanız gerekmektedir. Bunu yapmak için valfi popaya doğru bastırın (dikkat: ortadaki tuşa değil, tuşu çevreleyen valfe basınız!) Bu şekilde emme gücü ortadan kalkacak ve ürünü çıkartabileceksiniz. Hydro pompanızı temizlemeyi ve kurulamayı unutmayın.

Bathmate Hydromax uyarı:

Seansı tamamladıktan sonra valfe basarak ürünü çıkartın. Dikkat! orta kısımdaki siyah tuşa değil, onu çevreleyen valfe bastırın ve ayrıca valfi asla çevirmeyin çünkü bu mekanizmanın bozulmasına neden olur, yay yerinden oynadığı için mekanizmayı atar. Valfin çevrilmesini gerektirecek bir kullanım yoktur.

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi:

1 adet standart boy hydro pompa:

 1. Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7.

Hydromax serisi:

5 adet farklı boy penis pompası:

 1. Hydromax 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – Yeni Bathmate Modeli).
 2. Hydromax X20 / Hydromax 5.
 3. Hydromax X30 / Hydromax 7.
 4. Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy.
 5. Hydromax X40 / Hydromax 9.

Hydroxtreme serisi

6 adet farklı boy penis pompası:

 1. HydroXtreme 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – New Bathmate Model).
 2. Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5.
 3. Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7.
 4. Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy.
 5. Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9.
 6. Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11.

 

 

Bathmate Fiyat güncellemesi hakkında: Bathmate penis pompaları İngiltere’den Dolar kuru ile ithal edilmekte olduğu için, fiyatlarımız zaman zaman güncel dolar kuruna göre güncellenmektedir. Ürün pahalı değildir çünkü son 7 yıldır 399 dolara satıyoruz.

güncel fiyat: Ürünün uluslar arası satış fiyatı 179 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir.

5 temmuz 2022’de fiyatlar 1 dolar kuru 16,50 tl olarak güncellenmiştir. ***** 29 ocak 2023 tarihinde 1 dolar kuru 18,80 tl olarak fiyat güncellenmiştir, 3.365,20 tl. ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 23,50 tl olarak fiyat haziran 2023 tarihinde güncellenmiştir. 4.206,50 tl. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir.

Etiketler: hydromax serisi,bathmate,hydromax,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası,hydromax penis pompası,Türkiye distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydromax7wideboy #hydromax7wideboy #hydromaxserisi #bathmate #hydromax #bathmatehydromaxx30wideboy #hydromaxx30wideboy #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydromaxpenispompası #hydromaxTürkiye #Türkiyedistribütörü

Bathmate Hydromax 7 Wide Boy için 1 değerlendirme

 1. Kağan Cem

  boyuta göre model seçmekte kararsız kaldım hydromax 9 alacaktım ama müşteri hizmetleri beni doğru yönlendirdi ve daha pahalı model yerine 7 wide boy modelinin benim kullanmam açısından daha konforlu olacağını söyledi. ürünüm güvenle ulaştı ve ilk denememde zorlanmış olsamda videoyu izldeikten sonra kullanımı çözdüm. teşekkür ederim ayrıca ürünüm orjinal kayıt ettirdim. model konusunda takılırsanız çekinmeyin malum biraz çekingen milletiz ama sonuçta para veriyoruz

  • Bathmate Hydromax

   bathmate kullanıcısı için doğru boy model seçimi önemli. 1. olarak üründe boş alan kalmalı yani mevcut ereksiyon çapı 4,2 cm olan kişi için hydromax 7 modeli uygun değildir. hydromax 7 wide boy yada hydromax 9 modelini seçmelidir. Bu seçim için ereksiyon uzunluğu önemli şayet 16,5 cm üzeri ise hydromax 9 modeli uygundur. Ama şayet 14 cm ereksiyon boyu için hydromax 7 wide boy uygun olur. çünkü hydromax 9 büyük gelecektir ve fazla su olacağı için kullanım konforsuz olacak. Dolayısıyla en ideal model sizin ürünü daha konforlu kullanmanızı sağlar.

   Bathmate Kullanım için size gönderdiğimiz linkten kullanım ile ilgili sayfayı okuyun. Ayrıca “Bathmate User” olarak youtube’dan aratıp kullanan kişilerin videolarını izlemek size fayda sağlayacaktır.

   lütfen aklınıza takılanlar için bize danışmaktan çekinmeyiniz.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir