İndirim!

Bathmate Hydroxtreme 7 Wide Boy

(1 müşteri değerlendirmesi)

 8.999,00

Standart boy şişman model penis pompası, Hydroxtreme 7 modelinin çap olarak daha geniş versiyonu Hydroxtreme 7 wide boy olarak satıştadır. Eski adı Hydromax Xtreme X30 wide boy olup, 2018 yılında tüm modellerin isimleri değiştirilmiştir ve yeni isimleri, yeni görsel kutularında satışlar devam ediyor. El pompası ile çok daha pratik ve performanslı olan Hydroxtreme serisi pompalar ile pratik kullanım, güvenli, etkili, orijinal lisans ve 2 yıl üretici garantisi ile sizlere ulaştırılır. Patent ve marka koruması tüm modellerimiz için geçerlidir.

Açıklama

Bathmate Hydroxtreme 7 Wide Boy nedir?

Hydromax Xtreme 7 wide boy adı 2018 itibarıyla Bathmate Hydroxtreme 7 Wide Boy olarak değiştirilmiştir. Standart boy modelin şişman versiyonudur yani boy olarak standart ile aynı ama çap olarak daha geniş bir penis pompası. Ürünün uluslar arası satış fiyatı 319 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. 

Hydromax Xtreme X30 Wideboy adı Hydroxtreme 7 Wide Boy oldu.

Üreten ve Ürün sahibi: : Dx Products Ltd. Ultramax Products Ltd.

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı, Türkiye dahil.

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Eski adı: Bathmate Hydro Xtreme X30 Wideboy (2018’den itibaren Hydroxtreme 7 Wide Boy yeni adı)

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Model boyu: Standart boy şişman model.

Kimler için uygun: Penis boyu 12,7 cm (5 inch) ile 17,78 cm (7 inch) arası olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3,3 cm (1,3 inch) ile 6 cm (2.36 inch) arasında olanlar için uygundur.

Fiyat: 319 dolar (kargo dahil, günlük kur üzerinden Türk lirası olarak hesaplanır.)

Standart boy şişman model, Dünya’nın en iyi ve gelişmiş penis pompası modeli, su ile kullanılan penis pompası olup, hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydro serisi, Hydromax serisi

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi:

1 adet standart boy hydro pompa:

 1. Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7.

Hydromax serisi:

5 adet farklı boy penis pompası:

 1. Hydromax 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – Yeni Bathmate Modeli).
 2. Hydromax X20 / Hydromax 5.
 3. Hydromax X30 / Hydromax 7.
 4. Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy.
 5. Hydromax X40 / Hydromax 9.

Hydroxtreme serisi

6 adet farklı boy penis pompası:

 1. HydroXtreme 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – New Bathmate Model).
 2. Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5.
 3. Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7.
 4. Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy.
 5. Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9.
 6. Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11.

 

 

Bathmate Fiyat güncellemesi hakkında: Bathmate penis pompaları İngiltere’den Dolar kuru ile ithal edilmekte olduğu için, fiyatlarımız zaman zaman güncel dolar kuruna göre güncellenmektedir. Ürün pahalı değildir çünkü son 7 yıldır 399 dolara satıyoruz.

güncel fiyat: Ürünün uluslar arası satış fiyatı 319 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. 

5 temmuz 2022’de fiyatlar 1 dolar kuru 16,50 tl olarak güncellenmiştir. ***** 29 ocak 2023 tarihinde 1 dolar kuru 18,80 tl olarak fiyat güncellenmiştir, 5.997,20 tl. ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 23,50 tl olarak fiyat haziran 2023 tarihinde güncellenmiştir. 7.496,50 tl

Etiketler: hydroxtreme serisi,bathmate,hydromax,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası, penis pompası,Türkiye distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydroxtreme7wideboy #hydroxtreme7wideboy #hydroxtremeserisi #bathmate #hydromax #hydroxtreme #bathmatehydroxtremex30wideboy #hydromaxXtremex30wideboy #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydroxtremepenispompası #hydroxtremeTürkiye #Türkiyedistribütörü

Bathmate Hydroxtreme 7 Wide Boy için 1 değerlendirme

 1. sait.guldal (doğrulanmış kullanıcı)

  Arkadaşlar ilk öncelikle şunu yazmak istiyorum. Ürün %100 orijinal. Daha önce bu ürünün orijinal olmayan versiyonlarını kullandım, ancak keşke bu site ile daha önce tanıssaydım. Videosunu izlediğiniz Muhammet bey gerçekten harika bir insan. Ürün İngiliz malı ve adresime kadar güvenle gizli bir şekilde teslim oldu. Kesinlikle başka bir site ya da shop aramayın. Alacağınız yer direkt olarak burası, ürün orjinal 2 yıl üretici garantili vefaturasıyla geldi. İnanılmaz bir kalite, inanılmaz bir müşteri memnuniyeti. Tek adres burası almanız gereken, gönül rahatlığıyla alış veriş yapabilirsiniz.

  • Bathmate Hydromax

   Yorumunuz için çok teşekkür ederim Sait bey, Bathmate ürünlerini Türkiye marka hakları sahibi olarak 2011 yılından beri İngiltere’den ithal ederek satan güvenilir bir firmayız ve belgelerimizi iletişim sayfamız ve zaman zaman sosyal medya paylaşımlarımızda da yayınlıyoruz. Sahte Bathmate satanlarla ilgili Üretici firma zaten zaman zaman denetim yaparak Hukuki girişimlere başvuruyor ama bazen sonuç alınması geç olabiliyor. Ayrıca artık yurt dışından verilen sahte siparişlerle ilgili BELLİ BİR ÜCRET ÜZERİ SATIN ALINAN ÜRÜNLER İÇİN, ürünün gümrükten alınması için Gümrük firması ile işlem yapılması gerekiyor ve gümrük firması masraflarını satın alan kişi karşılamak zorunda ki baya yüksek bir ücret çıkıyor. Ayrıca marka ihlali sebebiyle de hukuki yaptırıma uğraması söz konusu olabilir. Elbette biz kimsenin mağdur olmasını istemiyoruz. saygılar

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir