İndirim!

Bathmate Hydroxtreme 5

(1 müşteri değerlendirmesi)

 7.199,00

El pompası ile çok daha pratik olarak satışa sunulan ve set olarak ulaşan küçük boy geliştirilmiş son model penis pompası. 2018 yılında adı Hydromax Xtreme X20 değitirilmiş olup, Hydroxtreme 5 olarak satılmaktadır. Su ile kullanılan, el pompası ile çok daha pratik ve performanslı, güvenli, etkili, 2 yıl üretici garantisine sahip, orijinal lisanslı bir ürün.

Açıklama

Bathmate Hydroxtreme 5 nedir?

Geliştirilen en son penis pompası modelleri Hydroxtreme serisinde. Hydromax’tan %30 daha performanslıdır. Komple set olarak geliyor. Eski adı “Bathmate Hydromax Xtreme X20” olup, 2018 yılı itibarıyla “Bathmate Hydroxtreme 5” olan yeni adıyla satışta. Küçük boy model. Ürünün uluslar arası satış fiyatı 249 dolar‘dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. 

Hydromax Xtreme X20 adı Hydroxtreme 5 oldu.

Üreten ve Ürün sahibi: : Dx Products Ltd. Ultramax Products Ltd.

Ülke: İngiltere (İngiliz malı)

Koruma: Dünya’da Marka ve Patent korumalı, Türkiye dahil.

Garanti: 2 yıl üretici garantisi

Satış alanı: Türkiye ve Dünya’nın her yerine gönderim yapıyoruz.

Eski adı: Bathmate Hydro Xtreme X20 (2018’den itibaren Hydroxtreme 5 yeni adı)

Belgeler ve iletişim bilgileri: İletişim sayfamızda şeffaf bir şekilde paylaşılmıştır. Firma sahibi “Muhammet Koçak” olarak içerikleri bizzat ben hazırladım.

Sloganımız: Herkes için optimum memnuniyet!

Model boyu: Küçük boy model.

Kimler için uygun: Penis boyu 12,7 cm (5 inch altı) altı olanlar için bu model uygundur. Penis kalınlığı olarak: 3 cm altı olanlar için uygundur.

Fiyat: 249 dolar (kargo dahil, günlük kur üzerinden Türk lirası olarak hesaplanır.)

Küçük boy, Dünya’nın en iyi ve gelişmiş penis pompası modeli, su ile kullanılan penis pompası olup, hydro teknolojisine sahip, kullanımı pratik, etkili, güvenli, cilt güvenli ve sağlam malzemelerden üretilmiş ve ilk defa kullanmak isteyen kullanıcılara tavsiye ettiğimiz bir ürün.

Diğer modeller için tıklayınız: Hydro serisi, Hydromax serisi

 

 

 

Bathmate Hydromax olarak 2018 yılından itibaren ürün isimleri ve kutu görselleri değiştirilmiştir. Eski ürün adı / Yeni ürün adı alt kısımda sıralanmıştır.

Bathmate serisi:

1 adet standart boy hydro pompa:

 1. Bathmate Hercules / Bathmate Hydro 7.

Hydromax serisi:

5 adet farklı boy penis pompası:

 1. Hydromax 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – Yeni Bathmate Modeli).
 2. Hydromax X20 / Hydromax 5.
 3. Hydromax X30 / Hydromax 7.
 4. Hydromax X30 Wide Boy / Hydromax 7 Wide Boy.
 5. Hydromax X40 / Hydromax 9.

Hydroxtreme serisi

6 adet farklı boy penis pompası:

 1. HydroXtreme 3 (Mikro penis pompası – 2019’dan beri satışta – New Bathmate Model).
 2. Hydromax Xtreme X20 / Hydroxtreme 5.
 3. Hydromax Xtreme X30 / Hydroxtreme 7.
 4. Hydromax Xtreme X30 Wide Boy / Hydroxtreme 7 Wide Boy.
 5. Hydromax Xtreme X40 / Hydroxtreme 9.
 6. Hydromax Xtreme X50 / Hydroxtreme 11.

 

 

 

Bathmate Fiyat güncellemesi hakkında: Bathmate penis pompaları İngiltere’den Dolar kuru ile ithal edilmekte olduğu için, fiyatlarımız zaman zaman güncel dolar kuruna göre güncellenmektedir. Ürün pahalı değildir çünkü son 7 yıldır 399 dolara satıyoruz.

güncel fiyat: Ürünün uluslar arası satış fiyatı 249 dolar’dır. Dolar / Türk lirası olarak fiyat zaman zaman güncellenmektedir. 1 dolar = 29,75 lira olarak 4 ocak 2024’te fiyat güncellenmiştir. 

5 temmuz 2022’de fiyatlar 1 dolar kuru 16,50 tl olarak güncellenmiştir.***** 29 ocak 2023 tarihinde 1 dolar kuru 18,80 tl olarak fiyat güncellenmiştir, 4.681,20 tl. ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 23,50 tl olarak fiyat haziran 2023 tarihinde güncellenmiştir. 5.851,50 ***** döviz yükselmesi sebebiyle döviz kuru 26,50 tl olarak fiyat temmuz 2023 tarihinde güncellenmiştir. 6.598 türk lirası satış fiyatımızdır.

Etiketler: Bathmate hydroxtreme 5, hydroxtreme 5,hydroxtreme serisi,bathmate,hydromax,,hydroxtreme,bathmate hydroxtreme x30,hydromax Xtreme x30,hydro pompa,penis pompası,sulu penis pompası,hydroxtreme penis pompası,hydroxtreme Türkiye,Türkiye distribütörü

Hashtag: #Bathmatehydroxtreme5 #hydroxtreme5 #hydroxtremeserisi #bathmate #hydromax #hydroxtreme #bathmatehydroxtremex20 #hydromaxXtremex20 #hydropompa #penispompası #sulupenispompası #hydroxtremepenispompası #hydroxtremeTürkiye #Türkiyedistribütörü

Bathmate Hydroxtreme 5 için 1 değerlendirme

 1. kenan yiğit

  yanlış modeli satın alacaktımki iletişime geçince whatsapp hattından bana uygun modelin 7 değil 5 olduğunu belirttiler. İlgili bir firma ayrıca iletişim sayfası ve youtube videosu bana güven verdiği için sipariş ettim. tavsiye ederim ama yinede iletişim sayfasına bakın ve ürünle ilgili sorunuz varsa çekinmeyin bence. sonuçta ürün alacaksanız emin olmalısınız.

  • Bathmate Hydromax

   Yorumunuz için teşekkürler, bu tarz geri bildirimler Bathmate satın alacak müşterilerimizin daha dikkatli model seçmesini sağlıyor ve bizimle daha rahat iletişim kurmasını teşvik ediyor. Doğru model seçimi ürünün daha rahat kullanılmasını sağlar. Bunun sebebi su ile dolu olacağı için uygun model daha rahat kullanılacakken, büyük modelle daha hacimli ve daha fazla su dolu olan pompa konforsuzluğa sebep olacak. Şayet bir kişi için 5 numaralı model yeterli ise 7 ve üzeri modelleri alması kesinlikle konforunu düşürecektir. Ayrıca daha fazla para ödemiş olacak. Buna gerek yok, takıldığınız yerde WHATSAPP linkini tıklayarak bizimle direkt iletişime geçin. Bathmate ürünümüzden en iyi performansla faydalanmanızı temenni ediyor saygılar sunuyoruz.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir